0

Spławikowe Mistrzostwa Koła

Aktualności | 2016-05-26 | Publikujący: Koło PZW nr 59 Tarnowskie Góry

W dniu 14 maja na Zalew Nakło-Chechło odbyły się Zawody Spławikowe o Mistrzostwo Koła nr 59 Mistrzem został Kamel Piotr z wynikiem 2245pkt2. miejsce Maniura Janusz 1600pkt3. miejsce Marek Henkelman 1470pkt4. miejsce Łukasz Patoń5. miejsce Ibrom Lucjan6. miejsce Adam Pasternak ... więcej

Kolejny sukces naszych zawodników !

Aktualności | 2016-06-07 | Publikujący: Koło PZW nr 59 Tarnowskie Góry

Kolejny sukces naszych zawodników !Drużyna w składzie Leszek Pytlik i Mateusz Kwieciński zdobyła 1 miejsce w Spinningowych Mistrzostwach Okręgu Teamów, które zostały rozegrane w dniu 29 maja na zb. Kuźnica Warężyńska w miejscowości Wojkowice.W tym samym składzie będą reprezentować w dniach 16-19.czerwca nasze koło w Spinningowych Mistrzostwach Polski Teamów 2016 na jeziorze Dadaj ! http://www.katowice.pzw.org.pl/…/rozegrano_spinningowe_mist…... więcej

Puchar Kozłowej Góry

W niedzielę dnia 05.06.br., na zb. Kozłowa Góra, odbyły się okręgowe zawody spinningowe o „Puchar Kozłowej Góry -2016” zorganizowanych przez Okręgowy Kapitanat Sportowy PZW w Katowicach. Zawody rozegrano metodą spinningową połowu z łodzi, wzięło udział 63 zawodników, ryby złowiło 48 zawodników, łącznie złowiono 114 okoni, 16 szczupaków i 5 sandaczy. Największą rybę zawodów szczupak64,2 cm. złowił kol.Tomasz Duerz Koła 65 Makoszowy. Zawody o Puchar Kozłowej Górywygrał kol.Henryk Brylskiz Koła PZW nr 3 ...... więcej

Tomasz Jaros - Nowy Spinningowy Mistrz Okręgu 2016

Aktualności | 2016-09-08 | Publikujący: Koło PZW nr 59 Tarnowskie Góry

Kolega Tomasz Jaros zdobył tytuł Spinningowego Mistrza Okregu PZW Katowice i będzie reprezentował nasze koło i okręg w Spinningowych Mistrzostwach Polski na zalewie Zegrzynskim.Tytuł II wicemistrza wywalczył Mateusz Kwieciński. Andrzej Tomanek 7 miejsce, Leszek Pytlik 11 miejsce, Patryk Kulesz miejsce 46. Zawody były rozgrywane w dniach 27-28.08.br., na zb. Dziećkowice w miejscowości Imielin.W Mistrzostwach Okręgu wzięło udział 56 Seniorów, 2 ...... więcej

Zaproszenie na Zawody metoda dowolną

Zarząd Koła PZW nr 59 w Tarnowskich Górach serdecznie zaprasza na Zawody metodą dowolną, oprócz żywca , które odbędą się w niedzielę 11 września na Zalewie Nakło-Chechło. Zbiórka o godzinie 6:00 w okolicach kanału. Podczas tych zawodów nie są wymagane licencje.... więcej

Mateusz Kwiecinski - zdobył II miejsce w zawodach eliminacyjnych do GP Polski 2017

Aktualności | 2016-10-06 | Publikujący: Koło PZW nr 59 Tarnowskie Góry

W dniach 1 - 2 października areną zmagań zawodników z całej Polski w ostatniej turze Eliminacji do GP Polski w spinningu na 2017 rok było jezioro Trzesiecko w Szczecinku. Nasze koło i OKW Katowice reprezentowali Mateusz Kwieciński i Leszek Pytlik. Indywidualnie Zawody te wygrał kol. Paweł KUCHARCZUK z Klubu WKS "SIÓDEMKA" Warszawa II przed kol. Mateuszem Kwiecińskim z OKW Katowice oraz kol. Radosławem Śmiejkowskim z Okręgu PZW w Gorzowie Wielkopolskim.Drużynowo zwyciężył KS. „POTOK" Ziębice przed WKS „KORMORAN" oraz OKW Katowice. Pełna relacja z ...... więcej

Zawody Spinningowe o Puchar Jesieni

Zarząd Koła PZW nr 59 w Tarnowskich Górach serdecznie zaprasza na Zawody spinningowe z łodzi, które odbędą się w niedzielę 9 października na Zalewie Nakło-Chechło. Zbiórka o godzinie 7:00, rybaczówka.... więcej

Aktualności | 2016-10-13 | Publikujący: Koło PZW nr 59 Tarnowskie Góry

Zarząd koła PZW nr59 Tarnowskie Góry zaprasza na dodatkowe zawody wędkarskie metodą dowolną w dniu 16-10-2016. Zbiórka o godz. 7.00 w okolicach kanału. Zapewniamy ciepły poczęstunek.... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła - 6 maja

Aktualności | 2017-05-05 | Publikujący: Koło PZW nr 59 Tarnowskie Góry

W dniu 6 maja odbędą się zawody o Spinningowe Mistrzostwo Koła. Zbiórka (zapisy na listę) do godziny 6.00 na "rybaczówce".Zawody odbędą sie w jednej 5 godzinnej turze z łodzi.Są to zawody eliminacyjne, zwycięzca reprezentuje koło w Mistrzostwach Okręgu.... więcej

7 maja Zawody Spławikowe wiosenne, zbiórka 6.00

Zarząd Koła PZW nr 59 w Tarnowskich Górach zaprasza wszystkich swoich członków w dniu 7 maja na zawody spławikowe o "Puchar Wiosny". Zbiórka (zapisy na listę) do godziny 6.00 w kanale nieopodal mola policyjnego. Przypominamy również, że zgodnie z § III pkt 7 RAPR wyłączony z wędkowania zostaje tzw. kanał.... więcej